Przejdź do TESKO STEEL

O firmie

Firma Tesko Steel Distribution Sp. z o.o. została założona 13.06.2013 roku w Rybniku. Większościowy pakiet udziałów posiada Tesko Steel Sp. z o.o z Rybnika.

W lipcu 2013 roku powstało biuro handlowe w Katowicach przy ul. Obrońców Westerplatte 26, a 1 października został otwarty magazyn w Sosnowcu przy ul. Nowopogońskiej 1.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców hurtowych oraz detalicznych, poszukujących wyrobów hutniczych. Oferujemy produkty ze stali węglowej nie tylko polskich producentów, ale również dostawców zagranicznych.

Doświadczona i wyspecjalizowana kadra menadżerska gwarantuje wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Poza sprzedażą wyrobów hutniczych prowadzimy działalność serwisową, obejmującą wypalanie elementów z blach gorącowalcowanych i zimnowalcowanych, oraz ze stali nierdzewnej.
Dysponujemy do tego typu usług maszynami o najlepszych parametrach technicznych typu: CNC, wypalarki plazmowei laserowe, z możliwością palenia od 1 mm do 300 mm grubości, dzięki którym cięcie jest niezwykle precyzyjne.

Tesko Steel Distribution Sp. z o. o.  posiada Certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający, że System Zarządzania przez Jakość funkcjonujący w Spółce spełnia wymagania normy ISO 9001:2008 w zakresie: Sprzedaż wyrobów hutniczych i elementów wypalanych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!